• Kategorie
  • Szukaj
  • Huśtawki drewniane

Huśtanie się na huśtawce to na pewno coś więcej niż zabawa. Huśtawka to pewien rodzaj aktywności, która wspomaga rozwój zdolności motorycznych.

Duże drewniane huśtawki, deski wykonane z naturalnego nieimpregnowanego drewna zapewnią wiele godzin fantastycznej zabawy na świeżym powietrzu oraz zapewnią odpowiedni rozwój ruchowy dziecka.

HUŚTAWKA DREWNIANA DESKA 5 LISTEW 

Siadanie na huśtawkę, popychanie innych huśtawek, odpychanie i odbijanie nóg w celu rozhuśtania się pomaga w poruszaniu się a także rozwija zmysł równowagi i umiejętności koordynacyjne, natomiast trzymanie się linki huśtawki wzmacnia siłę chwytu i koordynację palców.

HUŚTAWKA DREWNIANA TRADYCYJNA Z PODUSZKĄ

Huśtawka wyróżnia się nie tylko wykonaniem ale także kolorystyką poszczególnych elementów. Dzięki zastosowaniu szczebelków zabezpieczających dziecko chronione jest przed wypadnięciem z siedziska.

Produkt wykonany jest z naturalnego drewna.

 HUŚTAWKA SKACZĄCA HOPSER

 Huśtawka skacząca  wspaniale rozwija i wzmacnia mięśnie i układ stawo-kostny małego dziecka.

Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do około 2 lat. Wytrzymałość skoczka wynosi 15 kg.

Skoczek nie jest przystosowany do ruchu wahadłowego (typowego huśtania). Skoczek dostarcza mnóstwo uciechy, ponieważ niemowlak tańczy, kręci się i podskakuje za każdym dotknięciem podłogi. Zabawka zapewni trochę odpoczynku rodzicowi.

Babyhopser  jest produktem polskim. Przeszedł odpowiednie badania wytrzymałościowe.

Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka