• Kategorie
  • Klocki wafle mini ulica 280el

157.20
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
DPD doręczenie do punktu 16.99
b-dostawa 18
Furgonetka 19
Kurier (pobranie) 23
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 508392185

Zwykle spokojne skrzyżowanie miasteczka dzisiaj tętni życiem. Wszystko za sprawą złodziejaszka Krisa, który mknie swoim autem przez ulice nie zważając na światła. Ekspedientka Mary wzywa na pomoc policjanta Jacka, a ten natychmiast rzuca się w pościg. Całej sytuacji przygląda się niepozorna sąsiadka Wanda, która wydaje się znać tajemnicę tej zuchwałej kradzieży... 
 
Tchnij życie w ruchliwe skrzyżowanie miasteczka! Zbuduj sklepik ekspedientki Mary, rozmieść sygnalizację świetlną i skonstruuj auto, którym porusza się złodziejaszek Kris. Do Waszej dyspozycji oddajemy aż 280 klocków i 4 niepowtarzalne figurki - możesz składać zestaw zgodnie z instrukcją lub dać porwać się wyobraźni i budować konstrukcje, które nie śniły się profesjonalnym architektom. 
 
Bawcie się wspólnie rozwijając wyobraźnię - zarówno przestrzenną, jak i tę związaną z wymyślaniem i opowiadaniem historii. Pobudź dziecięcą kreatywność i daj ponieść się nieskrępowanej sile fantazji. Kto wie, być może skrzyżowanie zamieni się w drapacz chmur? W naszym miasteczku jedyną granicą jest wyobraźnia! 
 
Bohaterowie zestawu: 
 
Kris - złodziejaszek, potrafi poruszać się bezszelestnie i nie ma na świecie miejsca, do którego nie mógłby się dostać. Do tej pory był nieuchwytny, ale może w końcu się to zmieni... 
 
Jack - policjant, który czuwa nad spokojem obywateli miasteczka. Sen z powiek spędza mu nieokiełznany złodziejaszek Kris, ale jak sam mówi, w końcu go dorwie! 
 
Mary - ekspedientka prowadząca ulubiony sklepik mieszkańców miasteczka. Czy tym razem to ona padnie ofiarą Krisa i straci swoje rogaliki? 
 
Wanda - sąsiadka, która widzi i słyszy wszystko, choć nie zawsze daje to po sobie poznać. Zna wszystkie sekrety miasteczka i jego obywateli. Być może nawet wie, gdzie ukrywa się złodziejaszek Kris. 
 
Zalety zestawu: 
 
Rozwija wyobraźnię i kreatywność poprzez wspólną zabawę 
Instrukcja, jakiej jeszcze nie było! 
W 100% bezpieczne materiały - certyfikowane i nietoksyczne 
Atrakcyjna, wielogodzinna zabawa nie tylko dla dzieci! 
Konstruuj kształty w 2D i 3D 
 
Specyfikacja zestawu: 
 
Aż 280 elementów! 
4 figurki w zestawie 
Instrukcja budowania krok po kroku (56 stron) 
Innowacyjne kształty klocków 
Wiele dodatkowych klocków o specjalnym przeznaczeniu z nadrukami 
Klocki wyprodukowane w Polsce 
Klocki i opakowania wytworzone z materiałów odnawialnych w recyklingu 
Dla dzieci w wieku od 3 do 103 lat