• Kategorie
  • Mówiąca książeczka edukac.

90.66
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 2 - 5 dni
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
DPD doręczenie do punktu 16.99
b-dostawa 18
Furgonetka 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 508392185

Książeczka interaktywna dla dzieci w skrócie: 
 
„mówi" w języku polskim, 
gra wesołe melodie oraz emituje odgłosy zwierząt i instrumentów, 
uczy liter, wyrazów, dźwięków, kształtów oraz godzin, 
łączy zabawę z nauką, 
kompleksowo wspiera rozwój malucha, 
pozwala sprawdzać wiedzę za pomocą quizów. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play 
 
Nowe literki, nowe wyrazy, nowe dźwięki... Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play to doskonały sposób, by Twoja pociecha rozszerzała swoją wiedzę i utrwalała posiadane już wiadomości. Nauka nie ma jednak nic wspólnego z nudą, ponieważ ta książka interaktywna gwarantuje maluchowi mnóstwo niesamowitej frajdy! Kolorowe, angażujące uwagę obrazki znajdujące się na twardych stronach zachęcają dziecko do kreatywnej rozrywki, a przyciski pozwalają samodzielnie wybierać słowa, które Twoja pociecha chce w danej chwili poznać. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play oferuje jednak o wiele więcej. Suwak z prawej strony umożliwia wybór jednego z pięciu trybów zabawy, które pomagają w rozwijaniu umiejętności słuchania i poprawnego, ładnego mówienia. Książeczka interaktywna mówi po polsku, dzięki czemu pomaga maluchowi w nauce literek, wyrazów, a nawet godzin. Akcentowanie liter rozpoczynających każde słowo ułatwia dziecku ich wymawianie, zaś połączenie ich z ilustracją korzystnie wpływa na wyobraźnię malucha i pomaga mu w zapamiętywaniu nowych pojęć. Książka interaktywna Smily Play pozwala także na słuchanie muzyki i dźwięków - w tym odgłosów zwierząt i instrumentów. Brzdąc może sprawdzić zdobytą wiedzę, wybierając quiz Zgaduj-Zgadula. Jego zadaniem będzie odnalezienie na kartach liter czy wyrazów lub też dopasowanie usłyszanych melodii do obrazków w książeczce. 
 
Mówiąca Książeczka Edukacyjna Smily Play to doskonały sposób na rozwijanie logicznego myślenia malucha, a także wspieranie jego koncentracji i pamięci. Dzięki tej zabawce brzdąc ćwiczy również koordynację oko-ręka oraz sprawność malutkich dłoni. Ta fascynująca rozrywka zajmie dziecko na długi czas. Książeczka interaktywna zachęca brzdąca do samodzielnej zabawy i otworzenia umysłu na wiedzę. 
 
 
 
Przedział wiekowy: 24-36 miesięcy, powyżej 36 miesięcy