• Kategorie
  • Słonik na dzień i noc

69.07
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
DPD doręczenie do punktu 16.99
b-dostawa 18
Furgonetka 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 508392185

Słonik na dzień i noc w skrócie: 
 
posiada 2 tryby działania: DZIEŃ i NOC, 
cechuje go rozwijająca zabawa w dzień i łatwiejsze zasypianie wieczorem, 
emituje dźwięki, melodie i efekty świetlne, 
zawiera bezpieczne lusterko z ukrytymi zwierzątkami, 
posiada elementy, które stymulują zmysły słuchu, wzroku i dotyku. 
 
Słonik na dzień i noc Smily Play 
 
Mnóstwo świetnej zabawy w ciągu dnia i spokojne zasypianie wieczorem? Poznaj Słonika na dzień i noc Smily Play, który został zaprojektowany z myślą o prawidłowym rozwoju najmłodszych pociech. 
 
Słonik to zabawka do łóżeczka, którą możesz zarówno z łatwością powiesić, jak i postawić (zawiera składany stojak, dzięki któremu dziecko może się bawić, będąc na brzuszku). Uruchomienie zabawki odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku lub lekkie pociągnięcie zawieszek - gryzaka lub grzechotki. Dzięki temu Twoje maleństwo może bawić się nią samodzielnie, leżąc zarówno na brzuszku, jak i na plecach. 
 
Słonik Smily Play działa w dwóch trybach. W trybie dziennym gra wesołe melodie, emituje zabawne dźwięki oraz efekty świetlne, które automatycznie wyłączają się po 30 sekundach. Z kolei w trybie nocnym, który działa przez 3 minuty zanim się samoczynnie wyłączy, maluch może usłyszeć łagodne melodie oraz szum fal i lasu, które ułatwiają zasypianie. Towarzyszą mu także delikatne efekty świetlne. 
 
Dla jeszcze większej frajdy Słonik posiada bezpieczne lusterko, w którym brzdąc może się przeglądać, ćwicząc tym samym mimikę twarzy. Co więcej, na lusterku pojawiają się ukryte, świecące postaci zwierzątek. Słonik Smily Play posiada także szeleszczące uszy i grzechoczące kuleczki, które pobudzą zmysły wzroku i słuchu. Zawieszka jest wyposażona również w gryzak, który ukoi bolące dziąsła w okresie ząbkowania. 
 
Słonik Smily Play na dzień i noc wymaga 3 baterii AAA 1,5V. Baterie dołączono do zestawu. 
 
 
 
Przedział wiekowy: 0-6 mies., 6-12 mies., 12-18 mies., 18-24 mies. 
 
Wymiary opakowania: 32 x 32 x 5 cm 
  • Producenci