• Kategorie
  • Szukaj
  • 2w1 Sevilla

Sevilla –  to flagowy produkt firmy od 2013 roku. Czynnikiem, który odróżnia ten sztandarowy wózek od innych to niepowtarzalne parametry techniczne i użytkowe stelaża, ponadczasowa tapicerka oraz innowacyjne i nowatorskie funkcje.

Wózek pozwala na wielostopniową regulację twardości zawieszenia, co oznacza, że Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo nawet na wyjątkowo nierównej nawierzchni. Nad komfortem dziecka czuwa także system anti-shock, który redukuje wstrząsy wywołane najechaniem na kamień bądź wysoki krawężnik. W momencie uderzenia zawieszenie cofa się pochłaniając część energii i zmniejszając wstrząsy wywołane zderzeniem. posiada skrętne koła przednie, dzięki czemu manewrowanie wózkiem w ciasnych miejscach nie stanowi problemu. Wózek pozwala na zablokowanie obrotu kół przednich z możliwością jazdy na wprost.

Dbając o komfort i wygodę dziecka nie  zapominamy o udogodnieniach dla rodziców. Wózek dziecięcy wyposażony jest w prosty i precyzyjny mechanizm mocowania gondoli / spacerówki. Zamiana gondoli na spacerówkę to zaledwie kilka sekund. Rączka wózka wykonana jest z wyjątkowo eleganckiej i miłej w dotyku ekoskóry. Wysokość rączki wózka jest regulowana, dzięki czemu bez trudu dostosujesz wózek do siebie.

image